Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Косарська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176514) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Зміцнення правопорядку на території ради

З метою  профілактики, запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій у селі зареєстроване громадське формування з охорони громадського порядку, створене відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Громадське формування налічує 10 осіб і працює в тісній взаємодії з правоохоронними органами.

В приміщенні сільської ради утворено дільничний пункт міліції, де кожного вівторка місяця проводиться прийом громадян дільничним інспектором міліції. Приміщення забезпечене телефонним зв`язком.

Дільничним інспектором є Доненко Олександр Сергійович і допомагає йому у роботі по налагодженню правопорядку на території села керівник громадського формування  Глагола Іван Іванович.

При виникненні необхідності, дільничний інспектор виїздить на село незалежно від графіка. Проведення постійної профілактичної роботи  зумовило відсутність в селі тяжких злочинів та  дитячої злочинності в 2015 році.      

Пріоритетними питаннями на сесіях ради та виконавчому комітеті сільської ради є: питання стану боротьби зі злочинністю, затвердження графікучергування під час проведення дискотек та у вечірній час, про діяльність торгівельних закладів на території села, про дисципліну і порядок у громадських місцях, звіт дільничного інспектора та громадського формування про проведену роботу.

Виконавчим комітетом сільської ради забезпечується належне функціонування прямого телефонного зв’язку «Гаряча лінія», який працює згідно графіку і щомісяця поновлюється, а також  телефонів довіри.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *