Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Косарська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176514) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Санітарний стан і благоустрій територій

Соціально-економічний розвиток села, цілі та завдання територіальної громади визначаються  у Програмі економічного та соціального розвитку села, яка розробляється та затверджується щороку. Виконання програми знаходиться на постійному контролі виконавчого комітету сільської ради та постійних комісій сільської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, та з питань сільського господарства, землекористування та охорони навколишнього середовища. Щорічно, під час формування бюджету на наступний рік, сесією сільської ради проводиться аналіз виконання програм звітного року. 

Сільською радою та її виконавчим комітетом приділяється велика увага санітарному стану на території населеного пункту та за його межами. Розроблено Правила благоустрою населених пунктів Косарської сільської ради та Правила загального водокористування. За всіма підприємствами, установами, організаціями, що діють на території сільської ради закріплено відповідні території для забезпечення благоустрою та утримання в належному санітарному стані. 

На території сільської ради діють загальнообов`язкові рішення :«Про правила утримання території і дотримання тиші в населеному пункті» та «Про правила поведінки дітей і підлітків у громадських місцях та на вулицях населеного пункту». 

З метою реалізації невідкладних та перспективних заходів щодо збору, видалення, знешкодження, утилізації твердих побутових відходів на основі сучасного вітчизняного та світового досвіду, правової, нормативної, техніко-економічної системи поводження з відходами, економічних, інформаційно-освітніх заходів сільською радою розроблена Програма поводження з твердими побутовими відходами на адміністративній території Косарської сільської ради на період до 2020 року.

Ця Програма спрямована на поліпшення стану благоустрою населених пунктів, охорони навколишнього природного середовища, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, створення умов для залучення коштів бюджетів усіх рівнів, інвестиційних та кредитних ресурсів. Розроблено першочергові заходи щодо реалізації Програми поводження з твердими побутовими відходами наадміністративній територіїКосарськоїсільської  ради  на період до 2020 року.

Щороку на території сільської ради проводиться розчистка кладовищ, узбіччя доріг, лісосмуг, посадок. Щоп`ятниці проводиться єдиний санітарний день по селу, працівники установ, підприємств та організацій села впорядковують закріплені території та прилеглі території, центр села, пам`ятники та пам`ятні знаки.

Депутатами сільської ради, членами виконкому проводиться  робота серед населення сільської ради по наведенню порядку по вулицях населених пунктів сільської ради (прибирання будівельних матеріалів, дров та інше), особлива увага приділяється стану прибудинкових територій. Щороку в квітні та жовтні на території сільської ради проводяться місячники по благоустрою населених пунктів.

Проводиться вапнування бордюрів, ремонт та фарбування лавок, створюються нові насадження дерева, клумби, газони, впорядкування вже існуючих дерев,впорядкування громадських вбиралень.

Щороку на території сільської ради проводяться поточний та капітальний ремонти  доріг. В 2015 році проведено поточний ремонт доріг по вулицях Жовтнева, Перемоги. 

Село Косарі майже повністю газифіковано. Проведено реконструкцію вуличного освітлення. 

Жителі села забезпечені транспортним сполученням із районним та обласним центром, періодичність рейсів через одну – пів години.

Торгівельне та побутове обслуговування здійснюється за рахунок приватних  підприємців,  які  провадять  свою діяльність на території сільської ради.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *